Великі Проходи з повітря після деокупації

175 кілограмів тротилу, 68 протитанкових мін — неймовірну кількість вибухівки залишили по собі росіяни у прикордонному селі на Харківщині.
12 січня 2024UA DE EN ES FR IT RU

вул. Радянська ул. Советская

вул. Радянська

Від села Великі Проходи до україно-російського кордону — 10 кілометрів. Село опинилося під російською окупацією в перший день війни, звільнили його вже за шість місяців. Ніби почерк вбивці, на багатьох понівечених та згорілих машинах та будівлях намальована рашистська “Z”.

Відступаючи, окупанти замінували в селі дамбу. “Загальний тротиловий еквівалент — приблизно 650 кілограмів. Для розуміння, за оцінками експертів для вибуху труби Північного потоку було використано 500 кг тротилового еквівалента”, — повідомляв начальник слідчого управління Нацполіції Харківщини Сергій Болвінов. Наслідки такого вибуху були б жахливі — затоплення цілих сіл та селищ.

Крім того, в селі повністю розбиті чотири підстанції, інші сім — пошкоджені на 40-50%. Лише у січні 2024 року в селі частково повернули світло, адже вдалося відремонтувати одну з них.

вул. Радянська, 13а [великі проходи, харківщина, зруйнована харківщина, заминована дамба, окупація харківщини] ул. Советская, 13а

вул. Радянська, 13а

вул. Радянська, 24 ул. Советская, 24

вул. Радянська, 24

вул. Радянська, 26а ул. Советская, 26а

вул. Радянська, 26а

вул. Молодіжна, 1 ул. Молодежная, 1

вул. Молодіжна, 1

вул. Молодіжна, 3 ул. Молодежная, 3

вул. Молодіжна, 3

вул. Молодіжна, 23 ул. Молодежная, 23

вул. Молодіжна, 23

вул. Молодіжна, 25 ул. Молодежная, 25

вул. Молодіжна, 25

вул. Шевченко ул. Шевченко

вул. Шевченко

вул. Авіаторів ул. Авиаторов

вул. Авіаторів

Поділитися