Відео

29 листопада 2022

Мешканка Харкова: “Снаряд влучив у школу мого онука”

Катерина мешкала на Салтівці — великому житловому районі Харкова. Із першого дня війни і аж до звільнення Харківщини район піддавався регулярним обстрілам, особливо північна частина.
27 листопада 2022

‘Мешканці Вугледара довелося евакуюватися через постійні обстріли’

“Міни розривалися просто біля мене”, — говорить Ганна Нуфлік, яка понад місяць жила у підвалі, доки у її місті “тремтіла земля” від бомбардувань. “Миру я хочу, жити на своїй землі, а більше я нічого не хочу!”, — звертається Ганна до росіян.
24 листопада 2022

‘Маріупольський Мойсей’ Олексій Симонов

Ми говорили з Олексієм, харизматичним ведучим спортивних змагань із Маріуполя, у травні. Після того, інтерв'ю з Олексієм, якому вдалося вивести з міста все своє сховище, вийшло у кількох західних виданнях.
18 листопада 2022

‘У тілі друга було понад 50 куль’

Віталію Степаненку 22 роки і він вдруге у житті опиняється в епіцентрі війни. Перший раз зустрів її у рідному Донбасі, коли йому було 14 років. Коли Віталій став повнолітнім, він переїхав до Київської області та оселився у селі Димер. 25 лютого селище повністю окупували росіяни. За цей час Віталій пережив чимало жаху.
14 листопада 2022

‘На п'ятиповерхівку під Києвом скинули авіабомбу’

Тетяна Резніченко — мешканка села біля столиці України. У перші дні війни у селищі почалося справжнє пекло. Територію масово обстрілювала ворожа артилерія. 7 березня на п'ятиповерхівку Тетяни скинули авіабомбу. Частина будинку з першого по п'ятий поверх повністю зруйнована.
10 листопада 2022

‘Снаряд залетів прямо у нашу квартиру’

Олена Кулинович мешкає у селі Горенка на Київщині. Ворожий снаряд потрапив у її будинок. Ненадовго вона виїжджала з Горенки, але повернулася. Нині вона живе без світла, без води та без газу.
07 листопада 2022

‘Росіяни обстріляли машину з людьми’, — постраждала жінка розповідає, як тікала з села

Тамара Бугера — мешканка села Козаровичі Київської області. У перші дні війни село було окуповане. Син подруги Тамари домовився з росіянами, що вивезе жінок машиною на безпечну територію. Але коли люди проїжджали повз блокпоста, автомобіль розстріляли.
16 жовтня 2022

‘Багато хто в окупації зник безвісти’, — мешканець Київщини

52-річний Валентин Грищенко із села Димер під Києвом під час окупації розвозив гуманітарну допомогу, за що його заарештували, кинули “на підвал”, допитували та катували.
03 серпня 2022

Дім у центрі Харкова, пробитий Смерчем на другий день війни

80-річна харків'янка Марія Сігаєва, філолог, народилася під час війни у 1942 році, і боїться померти під час іншої війни. Після того, як її будинок на Труфанова, 14, наче голкою, пробила ракета РСЗВ "Смерч", вона разом із донькою Анною вимушена мешкати у бомбосховищі, що не легко для неї.